Všetky otázky:
0911 722 242
2 izbový byt Predaj - 2-izbový bezbariérový byt v novostavbe s terasou a parkovaním
Druh: 2 izbový byt
Okres: Bratislava IV
Kraj: Bratislavský kraj
Cena: 159.000 €
Ponúkame exkluzívne na predaj veľmi pekný 2-izbový byt v novostavbe v Záhorskej Bystrici na Bratislavskej ul. Byt sa nachádza na prízemí bytového domu a je 100%...
Komerčné a prevádzkové priestory Pedaj - krásny nebytový  priestor v novostavbe
Druh: obchodné
Okres: Bratislava V
Kraj: Bratislavský kraj
Cena: 430.000 €
Ponúkame exkluzívne na predaj veľmi pekný, slnečný nebytový priestor na začiatku Petržalky s výbornou dostupnosťou do centra mesta a zároveň na diaľnicu na...

Predaj - veľmi pekná novostavba domu v obci Miloslavov

Cena:229 000,00 €
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Senec
Obec:Miloslavov
Ulica:Sadová
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:novostavba
Počet miestností:4
Úžitková plocha:116 m2
 
ID inzerátu:BK128
  
   

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj veľmi pekný rodinný dom na Sadovej ul. v obci Miloslavov.
Dom má úžitkovú plochu 116 m2, pozostáva zo štyroch nepriechodných izieb, kuchyne spojenej s veľkou obývacou izbou, technickou miestnosťou, kúpeľňou, toaletou a predsieňou. Východ na terasu a záhradu je riešený z obývacej izby cez veľké posuvné dvere s južnou, slnečnou orientáciou a predsiene.
Dom sa predáva v štandarde – plávajúca podlaha, stierky, interiérové dvere, vchodové bezpečnostné dvere, obkladmi a dlažbami s možnosťou využitia podkrovia. Vykurovanie je riešené podlahovým kúrením prostredníctvom plynového prietokového kotla s vlastným zásobníkom vody. Kúrenie v obývacej izbe s kuchyňou môže byť riešené aj osadeným krbom na pevné palivo.
Celková plocha pozemku je 550 m2, plocha samostatne stojacej garáže je 24 m2. Parkovanie je riešené v samostatne stojacej garáži s bránou na diaľkové ovládanie alebo na vydláždenej ploche priamo na pozemku.
Na pozemku sa nachádzajú všetky inžinierske siete – voda, kanalizácia, elektrika a plyn. V prípade potreby závlahy sa na pozemku nachádza aj vlastná studňa.

Stavba je situovaná vo veľmi peknej a tichej novovzniknutej časti Miloslavova (Sadová ul.) s prístupovou asfaltovou cestou priamo na pozemok, kde je maximálne nerušené a pokojné bývanie.

Cena nehnuteľnosti (vrátane stavby, pozemku, IS a garáže) je 229.000,- eur a je kúpou voľná.

***BM Real Estate*** je realitná kancelária s dennou on-line ponukou nehnuteľností na nete, zaoberajúca sa kúpou, predajom a prenájmom nehnuteľností... ďalej kompletnou projekčnou, inžinierskou a stavebnou činnosťou.


Ostatné informácie a obhliadky na tel. č. 0911 722 242 Mgr. Križanovič, e-mail: krizanovic-ZVNC-bmre.sk

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Boris Križanovič
Telefón:+421911722242
E-mail:krizanovic-ZVNC-bmre.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.